Our Logo

OUR PROJECT LOGO

 

The LOGO contest Konkurs na LOGO naszego projektu.

Logo contest for our Comenius Project: „ An extra place at table, or know each other through food” In each partner school there will be a logo contest to the project. Let’s move our imagination! The contest lasts from the 1 st of October to 25 th of October (at Polish school). The exhibition of Polish logos will take place on 26 th October 2011 r. The winner logo from all our schools will be presented during the first visit of partners’ schools in Poland, in November.
Please - work hard :)

 

Logo projektu, przygotowania do wizyty


Wybraliśmy trzy prace, w  ramach konkursu
na logo naszego wspólnego projektu.

Spośród trzydziestu prac, które zostały zgłoszone do konkursu na logo projektu, komisja wybrała 3 najlepsze propozycje. Każda z 10-ciu szkół przywiezie do Polski po 3 wybrane prace uczniów, by na wspólnym spotkaniu Partnerów - 9 listopada wybrać wspólne logo projektu.

A oto najlepsze prace ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Chrzanowie:

The best logos from Primary School nr8 in Chrzanów

 

 


 

 


 


Wybraliśmy również logo, które umieścimy na zaproszeniach na uroczystą Inaugurację naszego projektu w listopadzie 2011 r podczas wizyty szkół partnerskich w naszej szkole. A oto zwycięskie logo, które powstało w pracowni komputerowej naszej nauczycielki technologii informacyjnej, pani Brygidy Susuł. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy autorom wyróżnionych prac!

 

 

Wybrane logo znalazło się na zaproszeniach dla Gości na uroczystą Inaugurację Projektu w Sali teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Chrzanowie, która odbyła się podczas pierwszej wizyty szkół partnerskich w Polsce tj. dnia 09 listopada 2011 r.

http://1.bp.blogspot.com/-Dg9sBq7Gh6o/TwNNfohCKJI/AAAAAAAAAFY/ohNRLpkei0A/s400/logo+na+zaproszeniu.jpg

A oto jak wyglądało zaproszenie wewnątrz:

 

LOGO CONTEST - KONKURS na wspólne logo projektu

 

Prace z 10 szkół partnerskich na konkurs na wspólne logo projektu.

Ponieważ ograniczenia czasowe nie pozwoliły nam wybrać logo projektu w trakcie pierwszej wizyty, główna koordynatorka zleciła naszej szkole przeprowadzenie konkursu na logo. Wszystkie prace umieściłyśmy na trzech tablicach, opatrzyłyśmy numerkami, przygotowałyśmy karty do głosowania i zamkniętą na kłódkę urnę wyborczą. Głosowali uczniowie z klas 4-6, ale dodatkowo wzięła udział w głosowaniu klasa 1c z panią Iloną Wyrwiak. Uczniowie z tej klasy przygotowywali wcześniej dekorację szkoły wraz ze swoją wychowawczynią. Głosowanie przebiegało w sympatycznej atmosferze, uczniowie bacznie przyglądali się pracom swoich zagranicznych przyjaciół, nie wiedzieli jaki kraj i szkoła kryje się za daną pracą. "Szkoda, że można oddać tylko jeden głos" - mówili. Prace konkursowe bardzo się podobały!
A oto prace z 10 szkół partnerskich:

POLISH STUDENTS VOTED ON THE BEST LOGOS FROM 10 PARTNER SCHOOLS:

 

 

WE VOTED AS IN THE PRESENTATION:

 

A tak głosowaliśmy:

 

http://comenius-2011-2013-sp8-chrzanow.blogspot.com/2011/12/konkurs-na-wspolne-logo-projektu.html

 

 

LOGO WINNER FROM HUNGARY

 

 

 

CONGRATULATIONS !

Now we can use our common LOGO in the Comenius documents!

 

 

OUR LOGO ON BLOG


 

Powrót

 

 


 

 

LOGO of our Project

Italian film by students from Primary School

 in Pontecorvo, Italy

 

 

logo Comenius 2011

Uwaga
 

http://youtu.be/0y6nTLIRwcA

 


 

  

LOGO CONTEST

Polish presentation where you can find

all proposal logos from 10 Partner Schools.

 

 

 


 

Szuzi_Gecse

Szuzi Gecse designed the winner LOGO of our project !